top of page
BATFANY
garmin proporczyk

Podwójne

Podwójne batfany z projektem klienta. Wykonane są z materiału atłasowego o eleganckim połysku, który usztywniony jest fliseliną co sprawia, że nie wygina się na boki. Podwójny batfan posiada tunel pośrodku, który umożliwia włożenie go na stojak. 

batfan różne kształty

Różne kształty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przeróżne kształty batfanów. Możemy wykonać także różnie wymiary, aby dostosować je do potrzeb klienta. Jest to nietuzinkowa forma promocji na wszelkiego rodzaju biznesowych eventach.

batfan logo

Standardowe

Standardowe batfany wykonujemy w kształcie prostokąta z tunelem po lewej stronie. Obszywane są one ozdobnym sznurkiem, którego kolor dopasowujemy do danego projektu klienta.

batfan logo

Z dowolonym

nadrukiem

Na batfanie możemy umieścić dowolną grafikę oraz projekt. Może to być prezentacja Twojej firmy, eventu  czy produktu. Jest to zdecydowanie ciekawy sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta.

Batfany wykonujemy na tkaninie atłasowej o gramaturze 160 g/m2. Aby utrzymał on stabilną konstrukcję i dobrze prezentował się na stojaczku, usztywniony jest podwójną warstwą flizeliny. Batfaniki obszywamy ozdobnym sznurkiem, którego kolor uzależniony jest od całościowego projektu. Z boku produkty te posiadają tunele do umocowania ich na stojaku. 

Tego typu produkty stanowią idealną formę promocji formy podczas targów, konferencji, szkoleń czy firmowych eventów.

bottom of page