top of page
CHORĄGIEWKI

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty chorągiewek. Produkty powstają z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej, jaka posiada gramaturę 115g/m2 i może się pochwalić doskonałą wytrzymałością. Wszystkie chorągiewki są odpowiednio przygotowane na nadruk (zapewniamy stabilizację termiczną na poziomie 210°C). 

 

Dzianina, jaką stosujemy jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, także na nadmierne promieniowanie UV. To sprawia, że zawsze chorągiewki doskonale się prezentują i mogą być wykorzystywane przez długi czas. Dodatkowo tkanina jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie ma problemu z jej nasiąkaniem. Posiada niski poziom absorpcji, dzięki czemu mamy do czynienia z wysoką odpornością na wszelkie zabrudzenia.

 

Oferujemy standardowe wymiary chorągiewek w następujących opcjach:

 

  •  15×24 cm

  •  20×30 cm

  •  30×40 cm

 

Dodatkowo na zlecenie naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować inne wymiary, w zależności od dostarczonego projektu.

 

Nasze chorągiewki posiadają po lewej stronie wszyty tunel, dzięki czemu można je umieścić na maszcie drewnianym lub plastikowym. Nadruki wykonywane są z kolei z zastosowaniem metody sitodruku albo sublimacji gazowej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji oraz do skorzystania z naszych usług.

 

Nasze chorągiewki to gwarancja najwyższej jakości.

bottom of page