top of page
PROPORCZYKI
Proporczyki narodowe

Narodowe

Oficjalne i reprezentatywne

Proporczyki narodowe wykonywane są w wymiarze 13 x 22 cm. Na eleganckim materiale o lekkim, satynowym połysku. Obszywane są ozdobnym, białym sznurkiem. 

Proporczyki firmowe

Firmowe

Profesjonalna prezentacja

Proporczyki firmowe wykonywane są w dowolnym kształcie i wymiarze. Stanowią idealny gadżet reprezentacyjny firmę. Obszywane są ozdobnym sznurkiem, którego kolor dopasowujemy do projektu danego proporca.

Proporczyk Komendy Policji

Instytucyjne

Podkreślające autorytet

Proporczyki dla Instytucji Państwowych oraz prywatnych. Mogą przybierać różne kształty oraz być obszywane zarówno sznurkiem jak i frędzlami. Dodatkowe opcje ozdobne to pompony bądź mosiężne belki z kulkami na końcach. 

DSCN0856.JPG

Piłkarskie

Klubowe oraz meczowe

Proporczyki piłkarskie wykonujemy w kształcie ściętego prostokąta u dołu w wymiarze 14 x 22 cm. Popularnym kształtem jest także trójkąt. Proporczyki klubowe oraz meczowe obszywane są frędzlami. 

Proporczyk klubu łowieckiego

Klubowe

Dla Stowarzyszeń i Klubów

Powyżej jako przykład pokazujemy proporczyk dla klubu łowieckiego. Tą grupę cechuje rozmaitość kształtów, rozmiarów i wykończeń. Projekt dostosujemy pod wybory klienta. Często wykonujemy proporczyki z okazji jubileuszu klubów lub konkretnych eventów. 

DSC_1664_HD.jpg

Urozmaicone

Cokolwiek podpowie wyobraźnia

Jak widać- jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt i projekt. Jeśli potrzebujesz wyjątkowych proporców to służymy pomocą w wykonaniu. Możliwości jest wiele, postaramy się doradzić i wykonać wstępny projekt. 

GALERIA REALIZACJI

Nasza oferta proporczyków to idealna propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie wysoką jakość i doskonałą estetykę. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszymi produktami.

Proporczyki wykonywane są na satynowej tkaninie, jaka charakteryzuje się wysokim połyskiem. Dzięki temu doskonale się prezentuje i zapewnia atrakcyjną formę promocji dla każdej firmy, marki czy wydarzenia. Dodatkowo w środku proporczyki są usztywniane specjalną fliseliną, dzięki czemu jest to stabilna konstrukcja. Całość obszyta jest dekoracyjnym sznurkiem lub wzbogacona o ozdobne frędzle.

Dla wygody naszych klientów oferujemy proporczyki, jakie dostępne są w rozmaitych kształtach, więc każdy może wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Standardowo produkujemy proporczyki w kształcie prostokątów, prostokątów ściętych u dołu albo trójkątów. Wykonujemy także nietypowe formy, jeśli jest taka potrzeba.

Nadruki wykonywane są z zastosowaniem metody sublimacji gazowej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości proporczyków.

bottom of page